Hlavní stránka Dodací podmínky

Dodací podmínky

Dodací podmínky


Maloobchodní zákazník:
 Objednané zboží je možné odebrat osobně v prodejně nebo v distribučním skladu Autostyl Písek. Zboží je také možné doručit prostřednictvím balíkové služby České pošty.

Velkoobchodní - registrovaný zákazník: Autostyl Písek zajišťuje přepravu zboží vlastní dopravou - denním, odpoledním nebo mimořádným rozvozem přímo do provozovny registrovaného zákazníka.


ROZVOZ ZBOŽÍ

Rozvoz je jedna z našich důležitých a prioritních služeb, které našim registrovaným zákazníkům poskytujeme jako součást servisu a péče o zákazníka.

Ranní rozvoz

Ranním rozvozem se zákazníkovi dodává zboží objednané v předchozím dni do 17:30, nebo které nebylo momentálně skladem, nebo bylo doručeno v noci do našeho skladu.
!!! Objednávky uskutečněné na našem elektronickém obchodě eshop.autostylpisek.cz po 17:30 vykrývají pouze položky, které jsou k dispozici ve skladu AUTOSTYL PÍSEK.
Aby bylo možno zboží vyexpedovat ranním rozvozem, je nutné ranní objednávky ukončit pro linky mimo Písek do 6:15 a pro linky Písek-okolí do 7:30.

Odpolední rozvoz

Odpoledním rozvozem dodáváme zboží objednené v tento den do 11:00. !!!
Vyjímkou jsou karosářské díly, které lze objednat pouze do 10:00.
Aby bylo možno zboží odeslat odpoledním rozvozem,je nutné objednávky ukončit ve 13:00 ( platí pro položky, které jsou k dispozici ve skladu AUTOSTYL PÍSEK.